Jasmin Schaitl ir William Bilwa Costa

Jasmin Schaitl & William "Bilwa" Costa
Jasmin Schaitl and William "Bilwa" Costa

Jasmin Schaitl ir William „Bilwa“ Costa, collaboration:failure.

„Tempting Failure“ festivalis (2014).

KADA / KUR

Rugsėjo 17 d. / Šeštadienis / 17:00-18:00
Galerija „POST“, Laisvės al. 51A.

Apie

Austrų menininkų Jasmin Schaitl ir William „Bilwa“ Costa kūrybinis duetas susikūrė apie 2013 metus. Nuo tada jie aktyviai veikia Europos performanso meno scenoje, bei yra pasirodę JAV, Jungtinėje Karalystėje ir Meksikoje.

Šiedu menininkai taip pat vadovauja tarpdisciplininiams grupiniams performansams, kuria video, fotografijos darbus ir instaliacijas, organizuoja meno laboratorijas bei atlieka tiriamąjį darbą, kuriam pasitarnauja jų vadovaujamos kūrybinės dirbtuvės. Šis menininkų duetas bendradarbiauja su choreografais, šokėjais, teatro kūrėjais, taip pat performanso, garso ir vaizdo menininkais.

Konceptas

Savo performanse Jasmin ir Bilwa vienodai svarbūs visi elementai: kūnas, judesys, garsas, vizualiniai objektai ir naudojamos medžiagos. Savo kūriniais jie tyrinėja fizinį abiejų performerių santykį, bei jo potencialą laike ir nelaikiškume, artume ir nuotolyje, transformacijoje ir kisme, dvilypume ir vientisume. Jiems įdomu išbandyti, kaip galima ekstrahuoti, redukuoti ir komponuoti veiksmus pagal jų vizualinius, garsinius ir teminius aspektus.