Irina Lavrinovič & Asher Lev

„Out of Air“, Irina Lavrinovič ir Asher Lev

nuotraukos aut. Nellie de Boer

Kur / Kada

Irina Lavrinovič / Asher Lev – „OutOf aiR“
Rugsėjo 15 d., penktadienis / 20:00 – 21:00
Galerija „POST“, Laisvės al. 51A

Projekto rėmėjai

 

Apie

Irina Lavrinovič (LT/BE)
Irina Lavrinovič paauglystėje buvo ilgų distancijų bėgikė, tuo pat metu ji mokėsi Prienų dailės mokykloje. 2010 m. ji baigė magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2016 m. ji dalyvavo DanceWEB tarptautinėje mokymo programoje, vadovaujama Tino Sehgalo. Vėliau ji tapo projekto „The Pool“ viena iš steigėjų: projektas skirtas menininkams, kuriantiems vizualiųjų ir performatyviųjų menų srityse, kurie tyrinėja choreografiją.
Naujausias Lavrinovič projektas, sukurtas drauge su Asher Lev, siekia tyrinėti socialines ir fiziologines sąsajas pasitelkiant orą.

Asher Lev (ISR/BE)
Asher Lev (g. 1981 m. Kanadoje) užaugo Izraelyje. Jis kuria performansą ir šokį, yra šokęs Yasmeen Godder (ISR), Örjan Andersson (SE), Edhem Jesenkovic (DK), Ina Christel Johannessen (NO), Ohad Naharin ir Batsheva Dance Company (ISR), Carte Blanche Dance Company (NO) trupėse. Levas baigė sociologijos ir antropologijos – Islamo – Vidurio Rytų bakalauro studijas Jeruzalės universitete ir choreografijos magistro studijas Amsterdamo menų universitete. Levą domina eksperimentinės somatinės praktikos, radikaliosios fiziologijos, procesualumo ir patirtinės filosofijos. Jis turi dvasinę ir psichodelinę praktikas, kuriomis siekia aukštesnės bendrystės patirties.

Konceptas

TBA