Penktasis „CREATurE Live Art“ festivalis prasideda rytoj

Atviri įvairaus amžiaus ir interesų publikai performanso meno festivalio renginiai prasideda penktadienį, rugsėjo 16 d. 18 valandą. Per šį vakarą pasirodys Alastair Maclennan ir Sandra Johnston, Švedijos menininkų pora Joakim Stampe ir Chuyia Chia ir britų menininkai Weeks & Whitford. Pastarųjų menininkų performansas bus skirtas tik suaugusiems.

Šeštadienio renginiai prasidės sponanišku Chuyia Chia ir Joakim Stampe pasirodymu prie fontano Laisvės alėjos centre 15 valandą ir tęsis galerijoje „POST“ nuo 17 iki 23 valandos. Performansus atliks Austrijos menininkės Jasmin Schaitl ir JAV menininko Williamo „Bilwa“ Costa duetas, suomių menininkai Kainulainen & Latva, prancūzių menininkių duetas „RED BIND“, kanadietės Hélène Lefebvre ir lietuvės Ingos Galinytės duetas. Industrinės muzikos pasirodymu vakarą pabaigs estų Industrial Devolution – menininko ir mašinos duetas.

Sekmadienį „CREATurE Live Art“ persikels į viešąją erdvę, prie Laisvės alėjos fontano, kur nuo 16 valandos performansą atliks Weeks & Whitford, o nuo 17 valandos – „RED BIND“, pasitelkusios lietuvių muzikantų kolektyvą.

Visi festivalio renginiai nemokami.