,

Pristatomi dar du ypatingi menininkų duetai

Prieš ištrūkdama paskutiniam vasaros savaitgaliui, CREATurE komanda skelbia paskutinę informaciją apie festivalio dalyvius. Abu šie duetai, kuriuos pristatome, yra ypatingi.

Vienas jų – Industrial Devolution iš Estijos – yra Žmogaus ir Mašinos duetas. Mums ypatingai smalsu dėl poros priežasčių, viena jų – tikimės sulaukti puikaus industrinio garso performanso. Antra – mes pažįstame Žmogų, vieną iš dviejų dueto dalyvių, jis dalyvavo pirmąjame CREATurE Live Art festivalyje, tad mums tikrai smalsu, ką jis atveža šįkart.

Lygiai taip pat smalsu ir dėl antrojo dueto. Kanados / Lietuvos menininkių Hélène Lefebvre ir Ingos Galinytės duetas pirmąsyk gyvai susitiks tik CREATurE festivalio metu, ligšiol jos kelis mėnesius bendravo / bendradarbiavo nuotoliniu būdu. Kaip veikti per nuotolį ar kaip įveikti nuotolį yra viena iš CREATurE mėgiamių ir tiriamų temų, tad laukiame pamatyti, kaip dvi stiprios menininkės įveikė nuotolius ir priartėjo.

Menininkus pristatėme, todėl dabar sėdame dėlioti tvarkaraščio ir netrukus paskelbsime jį visiems, rugsėjo vidury planuojantiems paskirti tridieniam pasimatymui su performansu.