,

Pristatomi dar dveji dalyviai ir kitos naujienos

CREATurE Live Art festivalis artinasi dideliu greičiu, tad artimiausiomis dienomis stengsimės kiek dažniau pildyti naujienas.

Per praėjusią ir šią savaitę tinklapyje atsirado informacijos apie dar dvi menininkų poras: tai švedų performanso menininkai Joakim Stampe ir Chuyia Chia ir suomių performanso menininkai Katri Kainulainen ir Maximilian Latva.

Joakim’ą Stampę prisimename iš 2013-ųjų CREATurE programos, kai jis įtraukė festivalio dalyvius ir žiūrovus į piešimo vandeniu (ir alumi) kūrybines dirbtuves Rotušės aikštės prieigose bei rimtai kvestionavo Lietuvos kaip Marijos žemės idėją mojuodamas botagu Fluxus Ministerijos erdvėje.

Katri Kainulainen ir Maximilian Latvą Kaune lankėsi prieš pusantrų metų, Winter CREATurE performanso meno festivalyje atlikę stulbinantį performansą, kurio metu, išnaudodami visą POST galerijos erdvę, palikdami visus mus – žiūrovus – sutrikusius, klausiančius, ieškančius, ir nė vieno abejingo. Trumpai bet kiek daugiau apie juodu – čia.

Taip pat džiaugiamės galėdami informuoti, kad užpildytos kone visos abejų kūrybinių dirbtuvių – performanso ir performanso fotografijos – vietos, liko vos pora, tad jeigu tikrai labai norite – rašykite dabar, persižiūrėję bendrąją informaciją kūrybinių dirbtuvių paskyroje.

Galiausiai – baigiame dėlioti tvarkaraščius ir jau labai greitai pranešime jums, kas kur kada, kad galėtumėte susidėlioti savo tris dienas su performanso menu Kaune rugsėjy.